MOJE POVÍDKY...aneb už nechci psát do šuplíku

"CHAOS"

Publikováno 25.08.2016 v 19:03 v kategorii ÚVAHY, přečteno: 120x

Navazuje na báseň VETŘELCI a úvahu HOMO HOMINI LUPUS EST


Chaos v mé hlavně nepěkně se skládá a já už nevím, komu a čemu lze doopravdy věřit. Ta, které jsem věřila na počátku onoho prapodivného „stěhování národů“ zklamala na celé čáře. Ano, madam „A. M.“(ta co dnes byla u nás) otočila a dělá ze sebe pomalu světici, ale já už to její příšerné divadélko nemohu ani cítit. Bohužel tahle německá bába si neustále mele tu svou jedinou obehranou písničku „To zvládneme, to zvládneme, to zvládneme“, přitom je nad Slunce jasnější, že již dávno nezvládá nikdo nic. A příliv „nazvaných hostí“ pokračuje vesele dál a ti co už se tady nějak „zahnízdili“ nejsou žádná vyděšená opuštěná ptáčata, naopak chovají se jako hejna hladových supů kroužících nad mršinou. A tou mršinou je pro ně Evropa, do nedávno ještě NAŠE EVROPA.


Od té doby co sem napochodovali „nezvaní“ se ono přízvisko začíná pozvolna vytrácet. Něco podstatného se tady rozpadá, ale jakoby to někdo neviděl, nebo spíš NECHTĚL vidět. Přitom některé činy „nezvaných“ přímo křičí těmto lidem do uší, ale je to jako „házet perli sviním“ a těmi nejpovolanějšími a nejzodpovědnějšími to ani nehne. Stále dokola padají ta samá prázdná slova, slova a další slova, ale těmi se tenhle požár neuhasí! Oheň již zachvátil příliš velkou část lesa, přesto tu stále zůstávají zdravé části, které jsou připraveny bojovat. A jedině opravdový boj s jasně danými pravidly něco zmůže. Jinak to bude jen trapná bojůvka s větrnými mlýny, jejichž lopatky nás utlučou.


Tento boj je třeba začít včas, protože dnes člověk skutečně nezná den, místo ani hodinu, kdy „nezvaní“ znovu udeří. Určitá připravenost a bdělost je tedy namístě, ale na druhou stranu nic se nemá přehánět, a ti co jsou v Evropě doopravdy doma, by neměli přestat žít, tak jak jsou zvyklí. Nikdo by se neměl zbaběle podvolovat bizarním pravidlům nově příchozích cizáků! Nikdo, opakuji, nikdo by před nimi neměl ustupovat anebo ještě hůř – začít mlátit hlavou o zem! Ten kdo by měl s pokorou přijmout i to málo, co je jim nabízeno, jsou „ti noví“! Ale ouha! Zde narazila „kosa na kámen“, protože jejich svět NEZNÁ POCIT VINY a činní z nich neprávem jakousi nadřazenou rasu. Jenomže tohle všechno už tu kdysi bylo a konec byl vždy tragický.Proto jsem pro boj a nechci žádné trapné divadýlko dutých hlav, které zase jenom děsí slušné lidi!

Chci jen zpátky EVROPSKOU EVROPU, a klid pro MOU RODNOU ČESKOU ZEM!


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?